icona

Memoriál Róberta Barana

 
25.12.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Pred vianočný víkend sa v dart clube odohral tunaj v el.šípkach Memoriál Róberta Barana. Do turnaja sa prihlásilo 68 hráčov. V hornej časti pavúka sa v semifinále  A-čka stretli Dušan Strieš a Juraj Valný. Postup do finále Ačka si vybojoval po 5 legovej prestrelke Dušan Strieš. V druhom semifinále na seba narazili Erik Poliak a Marcel Luhový. Aj tento zápas musel rozhodnúť piaty leg. Víťazstvo 3:2 si vybojoval Erik Poliak.  Vo finále A-čka porazil Erik Poliak Dušana Strieša 3:1 a zabezpečil si finálovú účast. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Marcel Luhový a Jozef Sekereš. Víťazom zápasu sa stal Jozef Sekereš, ktorý porazil Marcela Luhového 3:1. Spoločné 5-6 miesto obsadil Juraj Valný, ktorý nestačil na Martina Zimana a prehral s ním 3:0. Štvrté miesto na turnaji obsadil Jozef Sekereš po prehre 3:1 s Martinom Zimanom. Vo finále B-čka sa po druhy krát na turnaji stretli Dušan Strieš a Martin Ziman. Zápas zvládol lepšie Dušan Strieš a aj po druhy krát si poradil zo svojim súperom. Tento krát výsledkom 3:2. Víťazom turnaja sa stal Erik Poliak, ktorý si vo finále poradil s Dušanom Striešom 3:1.

Turnaja žien sa zúčastnilo 8 hráčok. Vo finále A.čka sa stretli Eva Brádňanská a Lívia Bartošová. Postup do finále si vybojovala Eva Brádňanská, ktorá porazila svoju súperku 2:0. Vo finále B-čka sa Lívia stretla s ďalšou Breznianskou hráčkou Luciou Jankovskou. Lívia využila druhú šancu zahrať si finále a pripísala si na svoje konto cenný skalp Lucie Jankovskej, ktorú porazila 2:0. Finále ovládla Eva Brádňanská, ktorá porazila Líviu Bartošovú 2:0

Do turnaja juniorov sa pihlásili štyria hráči a tak si zahrali skupinu. Najviac sa darilo Sebastiánovi Valnému, ktorý si poradil zo všetkými súpermi a stal sa víťazom turnaja. Druhé miesto si odniesol Michal Chovanec, ktorý nestačil len na víťaza turnaja. Tretie miesto obsadil Zdenko Pampurík a štvrté miesto ostalo v rukách Vanesy Czetnerovej.

V doplnkovom turnaji dvojíc sa vo finále A-čka stretli dvojice Melicher-Pauliak proti Škantár M. Škantár A. Víťazmi zápasu sa stala dvojica Melicher Pauliak, ktorý porazili Škantárovcov 2:0. Škantárovci na turnaji nakoniec obsadili tretie miesto, keď vo finále B-čka nestačili na dvojicu Krajkovič Giertlová a prehrali s nimi 2:0. Víťazmi turnaja dvojíc sa stali Melicher- Pauliak, ktorý porazili dvojicu Krajkovič- Giertlová 2:0.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: