icona

Topka Brezno

 
13.2.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend sa šípkari zišli v Brezne na tretej Top-ke v tejto sezóne. V sobotu sa v hlavnom turnaji predstavilo 126 hráčov. 5-6 miesto obsadili Ľuboš Pivarč a Milan Štefaňák, ktorý v B-čku odohral peknú porciu zápasov. Len štvrté miesto obsadil Milan Nagy, ktorý tak skončil tesne pred pódiom. Tretie miesto skončilo v rukách Petra Klementyho, ktorý sa v celkovom poradí dotiahol na tretieho Vlada Zaťka. V peknom svetle sa predviedol Jaroslav Mareček, ktorý už v piatok naznačil, že je na turnaj dobre pripravený. Do finále sa prebojoval cez A-čko a bol blízko k celkovému víťazstvu na turnaji. Proti bol však Gabriel Varaljay, ktorý Jaroslava Marečka porazil vo finále dva krát a víťazstvom na turnaji si upevnil lídersku pozíciu.

Do turnaja žien sa prihlásilo 26 hráčok. 5-6 miesto v pavúku obsadili Martina Čerňanská a Dominika Púpalová. Na štvrtom mieste skončila Mária Giertlová, pre ktorú nezačal turnaj najšťastnejšie, ale Mária preukázala dobrú formu z posledných týždňov a turnaj opúsťala tesne pred stupňami víťazov. Tretie miesto na turnaji skončilo v rukách Kataríny Nagyovej. Finálovú bitku zviedli Martina Sulovská a Lucia Jankovská. Lucii to tento krát nevyšlo a víťazkou turnaja sa stala Martina Sulovská. Lucia si však  upevnila svoje líderske postavenie priebežného poradia.

V juniorskom pavúku sa predstavilo 7 hráčov. Túto sezónu si suverénne počína Milan Dolinský, ktorý vyhral predchádzajúce topky a aj v Brezne sa radoval z prvého miesta. Vo finále na Milana Dolinského nestačil Roman Pavlovič. Tretie miesto obsadil Sebastián Valný.

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: