icona

Leto cup 2019

 
25.6.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

 

 

V sobotu sa v Dart clube odohral posledný turnaj sezóny 2018/2019. Do turnaja sa prihlásilo 65 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Karol Hiľovský a Dušan Strieš. Dušan si zo svojim súperom poradil 3:0. V druhom semifinále sa proti sebe postavili reprezentanti z posledných Majstrovstiev Európy Peter Klementy a Jozef Sekereš. Postup do finále A-čka si vybojoval Peter Klementy, ktorý porazil Jozefa Sekereša 3:2.  Aj vo finále A-čka o víťazovi zápasu rozhodoval piaty leg. Ten lepšie zvládol Peter Klementy, ktorý tak porazil Dušana Strieša 3:2. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Peter Kováčik a Jozef Sekereš. Víťazom zápasu sa stal Jozef Sekereš, ktorý si poradil s Petrom Kováčikom 3:0. Delené 5-6 miesto obsadil aj Karol Hiľovský, ktorý nestačil na Erika Poliaka a prehral s ním 3:0. Štvrté miesto na turnaji obsadil Jozef Sekereš. Jozef nestačil na Erika Poliaka a v zápase o stupňe víťazov prehral 3:1. Vo finále B-čka si Dušan Strieš vo vyrovnanom zápase poradil s Erikom Poliakom, ktorého porazil 3:2 a odsunul ho na konečné tretie miesto. Finále začal lepšie Dušan Strieš, ktorý vrátil prehru z A-čka Petrovi Klementymu a po výhre 3:0 si vynútil opakované finále. Víťazom turnaja sa stal Peter Klementy, ktorý si v opakovanom finále poradil s Dušanom Striešom 3:2  

Do turnaja žien sa prihlásilo 13 hráčok. Vo finale A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Eva Brádňanská. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá si poradila zo svojou súperkou 2:1. Celým B-čkom sa musela predrať Dominika Kopkášová, ktorá v úvode turnaja prehrala s Luciou Jankovskou. Nezastavila ju ani Eva Brádňanská, ktorá s Dominikou prehrala 2:0 a na turnaji obsadila tretie miesto. Vo finále Dominika vrátila Lucii prehru a vynútila si opakované finále. V tom mala navrch Lucia Jankovská, ktorá obhájila turnajové víťazstvo z minulého roka.   

 

 

Do turnaja juniorov sa prihlásili štyria hráči, ktorý si zahrali skupinu. Víťazom turnaja sa stal Dávid Svoboda, ktorý si vylepšil druhé miesto z minulého roka. Druhé miesto na turnaji obsadil Patrik Giertl, ktorý nestačil v poslednom zápase len na Dávida Svobodu. Tretie miesto si vybojoval Tomáš Caban vďaka víťazstvu nad Zdenkom Pampuríkom  

 

 

Víťazmi turnaja dvojíc sa stala dvojica Peter Klementy a Zdenko Pampurík, ktorý si vo finale poradili s dvojicou Schwarzbacher - Caban. Tretie miesto obsadila dvojica Melicher - Kapalo. 

 

Do turnaja v stolnom futbale sa prihlásili 4 dvojice. Najskôr si zahrali skupinu ktorá určila poradia do vyraďovacej fázy. Skupinu ovládla dvojica Jankovský Porhajáš, ktorý si poradili zo všetkými súpermi. Dvojice na druhom až štvrtom mieste získali po jednom víťazstve. Na druhom mieste skončila dvojica Baník Číž. Tretie miesto obsadila dvojica Giertlová –Ambrós. A zo štvrtého miesta do pavúka postúpila dvojica Demian-Marček. Hneď na úvod prišla prvá prehra dvojice Porhajáš Jankovský, ktorý prehrali s Demian-Marček. Do finále však postúpila dvojica Ambrós Giertlová, ktorý vo finále A-čka porazili dvojicu Demian Marček. Štvrté miesto na turnaji obsadili Baník – Číž, ktorý prehrali aj druhý zápas vo vyraďovačke s dvojicou Porhajáš Jankovský. Vo finále B-čka si poradili Porhajáš Jankovský s dvojicou  Demian – Marček a odsunuli ich na konečné tretie miesto. Víťazmi turnaja sa stala dvojica Ambrós – Giertlová  po víťazstve nad dvojicou Porhajáš Jankovský.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: