icona

Master II

 
27.10.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal druhý master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 26 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Dušan Strieš a Marek Bača. Víťazom zápasu sa stal Dušan Strieš, ktorý porazil Mareka Baču 3:2. V druhom semifinále sa stretli Pavel Melicher a Lucia Jankovská. Postup do finále A-čka si vybojoval Pavel Melicher, ktorý porazil Luciu Jankovskú 3:1. Vo finále A-čka sa stretli Dušan Strieš a Pavel Melicher. Zápas sa prelieval z jednej strany na druhú. Vedenia sa ujal Dušan Strieš. Ďalšie dva legy ukoristil Pavel Melicher a v zápase viedol 2:1. Postup do finále si nakoniec vybojoval Dušan Strieš po víťazstve 3:2. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Jozef Lipiansky a Lucia Jankovská. Jozef Lipiansky prehral v A-čku práve s Luciou Jankovskou a recept na Luciu nenašiel ani v druhom zápase, keď prehral s Luciou 3:1.   Delené 5-6 miesto obsadil aj Marek Bača, ktorý prehral s Petrom Pocklanom 3:0. Štvrté miesto na turnaji obsadil Peter Pocklan, po prehre 3:1 v rodinnom derby s Luciou Jankovskou. Vo finále B-čka si poradil Pavel Melicher po druhy krát na turnaji s Luciou Jankovskou. Tento krát zápas skončil výsledkom 3:0. Vo finále odohrali Dušan Strieš s Pavlom Melicherom vyrovnaný zápas. Pavlovi Melicherovi nepomohli ani dva binga a s Dušanom Striešom prehral znova 3:2 Víťazom druhého mastra sa tak stal Dušan Strieš.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 5 žien. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Mária Giertlová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Máriu Giertlovú 2:0. Vo finále B-čka sa stretli Mária Giertlová a Dominika Pupalová. Postup do finále si vybojovala Mária Giertlová, ktorá porazila Dominiku 2:0. Finále sa stalo korisťou Lucii Jankovskej, ktorá si poradila s Máriou Giertlovou a obhájila víťazstvo z prvého mastra.

Víťazom juniorského turnaja sa stal rovnako ako na prvom mastri Tomáš Caban. Druhé miesto obsadila Michaela Jamnická. Tretie miesto obsadil Tobiáš Kováčik.

V turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Mikuláš Jamnický-Miroslav Gubala. Vo finále si poradili s dvojicou Lucia Jankovská Miloslav Krátky. Tretie miesto obsadila dvojica Pavel Melicher – Michal Králik

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: