icona

MASTER III

 
15.12.2019 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal tretí master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo len 21 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Peter Kováčik a Peter Pocklan. Víťazom zápasu sa stal Peter Kováčik, ktorý porazil Petra Pocklana 2:0. V druhom semifinále sa stretli Dušan Strieš a Vladimír Salva. Postup do finále A-čka si vybojoval Dušan Strieš, ktorý porazil Vladimíra salvu 2:0. Vo finále A-čka si postup do finále vybojoval Dušan Strieš, kotrý si popradil s Petrom Kováčikom 3:0. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Karol Krnáč a Vladimír Salva. Víťazne zo zápasu vyšiel Karol Krnáč, ktorý porazil Vladimíra Salvu 3:0. Delené 5-6 miesto obsadil aj Peter Pocklan, ktorý prehral s Jánom Tuharským 3:2. Štvrté miesto na turnaji obsadil Karol Krnáč, ktorý prehral s Jánom Tuharským 3:0. Vo finále B-čka si poradil Ján Tuharský s Petrom Kováčikom 3:0 a odsunul ho na tretie miesto. Finále medzi Dušanom Striešom a Jánom Tuharským prinieslo vyrovnaný zápas. Dušan Strieš si s Jánom Tuharským poradil 3:2 a zopakoval prvé miesto z predošlého mastra.

Do ženského turnaja sa prihlásili 4 ženy. Víťazkou sa stala Lucia Jankovská, ktorá si poradila zo všetkými súperkami. Druhé miesto obsadila Michaela Jamnická. Na treťom mieste skončila Mária Giertlová a štvrté miesto ostalo v rukách Zuzany Čellárovej.   

Víťazom juniorského turnaja sa stal rovnako ako na predošlých dvoch mastroch Tomáš Caban. Druhé miesto obsadila Michaela Jamnická. Tretie miesto obsadil Nikola Čellárová.

V turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Lucia Jankopvská – Mária Giertlová. Vo finále si poradili s dvojicou Peter Pocklan Tomáš Caban. Tretie miesto obsadila dvojica Evka Brádňanská Jozef Karaffa.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: