icona

Master IV

 
19.1.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal štvrtý master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 28 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Dušan Strieš a Vladimír Ľupták. Víťazom zápasu sa stal Dušan Strieš, ktorý porazil Vladimíra Ľuptáka 3:0. V druhom semifinále sa stretli Krisitán Schwarzbacher  a Ján Gálik. Postup do finále A-čka si vybojoval Kristián Schwarzbacher, ktorý porazil Jána Gálika 3:0. Finále A-čka sa rozhodovalo v piatom legu, ktorý zvládol lepšie Krisitán Schwarzbacher a po výhre 3:2  postúpil do finále. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Peter Kováčik a Ján Gálik. Ďalej v pavúku pokračoval Peter Kováčik, ktorý porazil Jána Gálika 3:1. Delené 5-6 miesto obsadil aj Vladimír Ľupták, ktorý prehral s Jozefom Lipianským 3:2. Štvrté miesto na turnaji patrilo Jozefovi Lipianskému, ktorý nestačil na Petra Kováčika. Cestu Petra Kováčika B-čkom zastavil až Dušan Strieš  vo finále B-čka, keď si s Petrom poradil 3:1. Peter Kováčik tak skončil druhy krát za sebou na treťom mieste. Vo finále vrátil Dušan Strieš prehru z A-čka Kristiánovi Shwarzbacherovi a po výhre 3:0 si vynútil opakované finále. Aj opakované finále sa skončilo v prospech Dušana Strieša, ktorý po výhre 3:1 nadviazal na svoje turnajove víťazstva z predošlých mastrov.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 6 žien. Vo finále A-čka sa stretli Ľubica Ľuptáková a Mária Giertlová, Postup do finále si vybojovala Mária Giertlová, ktorá porazila Ľubicu Ľuptákovú 2:0. V B-čku sa po druhy krát na turnaji stretli Ľubica Ľuptáková a Lucia Jankovská. Lucia Jankovská nedovolila ďalšie prekvapenie na svoj účet a Ľubicu Ľuptákovú porazila 2.0. Vo finále si poradila aj  s  Máriou Giertlovou, ktorú porazila dva krát 2:1

Víťazom juniorského turnaja sa stal Dominik Ťažký. Druhé miesto obsadil Tomáš Caban. Stupňe víťazov doplnil Michal Uhrin, ktorý obsadil tretie miesto. Štvrté miesto obsadila Nikola Čellárová.

V turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Krisitán Schwarzbacher – Alexandra Šmidová. Vo finále si poradili s dvojicou Jozef Kuklica Tomáš Caban. Tretie miesto obsadila dvojica Pavel Melicher Jaroslav Krupa.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: