icona

Master V

 
9.3.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal piaty master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 40 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Dušan Strieš a Karol Krnáč. Víťazom zápasu sa stal Karol Krnáč, ktorý porazil Dušana Strieša 3:1. V druhom semifinále sa stretli Ján Hronček a Marek Kalamár. Postup do finále A-čka si vybojoval Ján Hronček po tesnom víťazstve 3:2. Aj finále A-čka prinieslo rozuzlenie až v piatom legu, ktorý zvládol lepšie Ján Hronček a po výhre 3:2 nad Karolom Krnáčom postúpil do finále. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Milan Dujčák a Dušan Strieš. Víťazstvo si vybojoval Dušan Strieš, ktorý porazil Milana Dujčáka 3:0. Na 5-6 mieste sa umiestnil aj Marek Kalamár, ktorý nestačil na Vladimíra Salvu a prehral 3:1. Štvrté miesto na turnaji obsadil Vladimír Salva po prehre 3:1 s Dušanom Striešom.. Vo finále B-čka vrátil Dušan Strieš prehru z A-čka Karolovi Krnáčovi, ktorého porazil 3:1. Finále medzi Dušanom Striešom a Jánom Hrončekom sa nieslo v réžii Dušana Strieša. Dušan Strieš si najskôr po výhre 3:0 vybojoval opakované finále v ktorom si s Jánom Hrončekom poradil 3:1  a pripísal si štvrté víťazstvo v tejto sezóne.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 7 žien. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Eva Brádňanská. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Evu Bradňanskú 2:1. V B-čku sa po druhy krát na turnaji stretli Michaela Jamnická a Eva Bradňanská . Tento krát sa z víťazstva tešila Miachaela Jamnická a Evu Bradňanskú porazila 2:1 Vo finále sa z víťazstva tešila Lucia Jankovská po výhre 2:0 nad Michaelou Jamnickou.  

Víťazom juniorského turnaja sa stal Dominik Ťažký, ktorý si vo finále poradil s Tomášom Cabanom dva krát 2:0. Druhé miesto tak obsadil Tomáš Caban. Tretie miesto na turnaji obsadil Matúš Zemko.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: