icona

MASTER VI

 
21.6.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

 

V sobotu sa v dart clube konal piaty master sezóny v el. Šípkach. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 26 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Peter Kováčik a Michal Zemko. Víťazom zápasu sa stal Peter Kováčik, ktorý porazil Michala Zemka 3:1. V druhom semifinále sa stretli Ján Hronček a Pavel Melicher. Postup do finále A-čka si vybojoval Ján Hronček po víťazstve 3:1. Vo finále A-čka si postup do celkového finále vybojoval Ján Hronček, ktorý porazil Petra Kováčika 3:1. Úvod turnaja nevyšiel Dušanovi Striešovi. O prekvapenie sa postarala Mária Giertlová ktorá porazila Dušana 2:0. Dušan Strieš sa v B-čku rozohral a na pozícii 5-6 porazil Michala Zemka 3:1. Na 5-6 mieste sa umiestnil aj Pavel Melicher, ktorý nestačil na Mareka Kalamára a prehral 3:0. Štvrté miesto na turnaji si odniesol Marek Kalamár po prehre 3:1 s Dušanom Striešom. Vo finále B-čka viedol Dušan Strieš v zápase 2:0, ale dovolil Petrovi Kováčikovi vrátiť sa do zápasu, ktorý vyrovnal na 2:2 rozhodujúci leg si pripísal Dušan Strieš a porazil Petra Kováčika 3:2. Vo finále sa stretla rovnaká dvojica ako na predošlom mastri. Kým z minulého mastra odchádzal spokojnejší Dušan Strieš, tento krát vyšiel zo zápasu víťazne Ján Hronček, ktorý porazil Dušana Strieša 3:1.

Do ženského turnaja sa prihlásilo 5 žien. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Mária Giertlová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Máriu Giertlovú 2:0. Vo finále B-čka sa stretli Mária Giertlová a Dominika Pupalová. Tretie miesto na turnaji obsadila Dominika Pupalová, ktorá prehrala s Máriou Giertlovou 2:0. Vo finále sa z víťazstva tešila Lucia Jankovská ktorá porazila Máriu Giertlovú 2:1.

Víťazom juniorského turnaja sa stal Tomáš Caban, ktorý si na turnaji poradil zo všetkými súpermi. Z jednou prehrou a druhým miestom z turnaja odchádzala Bibiana Rapčanová. Tretie miesto obsadil Michal Uhrin. Na štvrtom mieste sa umiestnila Veronika Soročková.

V turnaji Dvojíc sa na treťom mieste umiestnila dvojica Melicher-Čellárová. Finále obstarali dvojice Schwarzbacher-Uhrin a Pupalová –Kmeť. Víťazom turnaja dvojíc sa stali Shwarzbacher- Uhrin

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: