icona

Memoriál Mariána Botku

 
17.8.2020 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

 

V sobotu sa v Dart clube odohral druhy ročník Memorálu Mariána Botku. Do turnaja sa prihlásilo 54 hráčov. V semifinále A-čka sa proti sebe postavili Peter Jakubis a Pavel Melicher. Z víťazstva sa radoval Pavel Melicher, ktorý porazil Petra Jakubisa 3:0. V dolnej časti sa stretli Peter Klementy a Dušan Strieš. Zápas zvládol lepšie Peter Klementy, ktorý porazil Dušana Strieša 3:1. Vo finále A-čka si postup do celkového finále vybojoval Peter Klementy, ktorý porazil Pavla Melichera 3:1. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Pater Jakubis a Ivan Fiľo. Turnaj sa skončil pre Petra Jakubisa, ktorý nestačil na Ivana Fiľa a prehral s ním 3:1. Na delenom 5-6 mieste sa umiestnil spoločne s Petrom Jakubisom Dušan Strieš, ktorý prehral s Petrom Holdošom 3:2. Štvrté miesto na turnaji obsadil Ivan Fiľo, keď nestačil na Petra Holdoša a po prehre 3:1 ostal tesne pred stupňami víťazov. Cestu B-stranou Petra Holdoša nezastavil ani Pavel Melicher. Vo finále B-čka prehral s Petrom Holdošom 3:2 a na turnaji obsadil tretie miesto. Vo finále si Peter Klementy poradil s Petrom Holdošom 3:1 a stal sa víťazom druhého ročníka.

V turnaji žien dominovala od začátku favoritka číslo jedna Lucia Jankovská. Vo finále A-čka si poradila s Máriou Giertlovou 2:0. Vo finále B-čka sa Mária Giertlová stretla s Marikou Švecovou. Marika bola nad sily Márie Giertlovej a na turnaji obsadila tretie miesto. Vo finále porazila Lucia Jankovská Mariku Švecovú 2:1.  

V turnaji juniorov sa vo finále A-čka stretli Matúš Zemko a Adrián Sabon. Postup do finále si vybojovala Adrián Sabon, ktorý porazil Matúša Zemka 2:0. Vo finále B-čka čakal na Matúša Zemka Tomáš Caban. Tretie miesto na turnaji obsadil Matúš Zemko, ktorý nestačil na Tomáša Cabana. Vo finále si Tomáš Caban poradil dva krát 2:0 s Adriánom Sabonom a odniesol si turnajové víťazstvo.

V turnaji dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Martin Ziman Pavel Melicher. Vo finále porazili dvojicu Peter Pocklan Stanislav Ziman. Tretie miesto obsadila dvojica Miloš Kurpáš Marián Pipoly  

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: