icona

KTO z KOHO?

 
7.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

CBA Mestská liga v stolnom futbale

Jednotlivci:

V CBA Mestskej lige jednotlivcov je poradie na prvých šiestych miestach dosť zamotané. Prvé miesto patrí Jánovi Ambrosovi(1163bodov), ktorý má zatiaľ 113 bodov náskok pred druhou Máriou Giertlovou. Predpokladá sa, že prvé miesto si Ján udrží a stane sa víťazom CBA Mestskej ligy jednotlivcov. Boj o tretie miesto je však ešte veľmi zamotaný. Na treťom mieste je zatiaľ Terézia Turňová so ziskom 753 bodov. Štvrté miesto patrí Miroslave Giertlovej so ziskom 733 bodov, piaty Lukáš Porhajaš so ziskom 714 bodov má stále reálnu šancu skončiť na treťom mieste. Teoretickú šancu ešte majú Peter Marček (670 bodov) a Adam Demian (599 bodov). Posledné kolá preto budú ešte veľmi zamotané!

Dvojice:

V CBA Mestskej lige dvojíc je poradie na prvých šiestych miestach oveľa viac zamotané ako v CBA Mestskej lige jednotlivcov. Na prvom mieste je tiež Ján Ambros, ale so ziskom 1065 bodov má len 30 bodov náskok pred druhou Miroslavou Giertlovou (1035 bodov). Ešte reálnu šancu umiestniť sa na prvom mieste má Mária Giertlová (965 bodov), Terézia Turňová (935 bodov) a Adam Demian (920 bodov). Na tretie miesto sa môže ešte dostať Peter Marček so ziskom 860 bodov.

Celková tabuľka CBA Mestskej lige:

V celkovej tabuľke CBA Mestskej lige je zatiaľ s výrazným náskokom Ján Ambros (2228 bodov) pred druhou Máriou Giertlovou (2015 bodov). Veľký boj o tretie miesto v celkovej tabuľke CBA Mestskej lige bude medzi Miroslavou Giertlovou (1768 bodov) a Teréziou Turňovou (1688 bodov). Teoretickú šancu na tretie miesto majú ešte Peter Marček (1530 bodov) a Adam Demian (1519 bodov). Teoretickú šancu dostať do prvej šestky má ešte aj Lukáš Porhajaš (1379 bodov).

Mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach

Na prvom mieste je zatiaľ Matej Putnok (1350 bodov), ktorý však o prvenstvo môže prísť kvôli Zdenkovi Pampuríkovi (1130 bodov), ktorý môže pri pravidelnej účastiach na Mestských ligách predbehnúť Mateja. Boj o tretie miesto je tiež stále otvorené, kde momentálne tretí Bedrich Štyndl (830 bodov) má len minimálny náskok pred štvrtým Erikom Jenčom (750 bodov), ktorý sa však posledné týždne nezúčastňuje na Mestskej lige. Piaty Andrej Škantár (710 bodov) a šiesty Pavol Melicher (690 bodov) majú tiež reálnu šancu sa umiestniť na treťom mieste. Do prvej šestky majú ešte šancu sa dostať(pri neúčasti Erika Jenča) aj Peter Pocklan (530 bodov) a Ján Ambros (490 bodov).

Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale

Na prvom mieste je zatiaľ s výrazným náskokom (260 bodov) Roland Botka (1120 bodov). Boj o druhé miesto je zatiaľ otvorený medzi Miroslavou Giertlovou (860 bodov) a Mariánom Piliarkinom (840 bodov). Veľa bude záležať aj od toho, či sa hráči budú zúčastňovať pravidelne na turnajoch.

DVcom Premier liga v stolnom futbale

DVcom Premier liga má už odohraté viac ako polovicu zápasov a už sa črtá postupová štvorka, ktorá postúpi do semifinále, kde si zahrajú o celkové prvenstvo. Najlepšiu pozíciu má zatiaľ Jaroslav Holík zo Zvolena, ktorý je so ziskom 12 bodov ne vedúcej pozícii. Druhé až štvrté miesto delia 2 body (Ján Ambros 10 bodov, Matej Šramko 9 bodov a Lukáš Porhajaš 8 bodov). Teoretickú šancu ešte postúpiť majú Miroslava Kolesárová a Adam Demian (obidvaja po 4 body).

MON AMI Liga Družstiev v stolnom futbale

V Mon Ami lige družstiev je zatiaľ na prvom družstvo HorímPreBoha, ktorý majú náskok 3 bodov pred druhým družstvom Mašiny. Mašiny však majú ešte jeden zápas k dobru. Boj o tretie miesto zvedú Hebké zástrčky kopú jemne a družstvo victors, ktorý majú odohraté len tri zápasy. Podľa informácií budú dohrávať victors ligu len s troma hráčmi a tak je otázne ako sa vyrovnajú s týmto problémom. Teoretickú šancu dostať sa do prvej trojky majú ešte JOIN-To-fUS, ktorý majú pred sebou ešte 4 zápasy.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: