icona

Letné mestské ligy v stolnom futbale

 
9.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V letnej juniorskej mestskej lige v stolnom futbale sa opäť presadili favoriti, keď pri neúčasti Rolanda Botku sa z víťazstva tešil Marián Piliarkin, ktorý neprehral zápas počas celého turnaja. Vo finále vyhral nad Robom Pončákom. Tretie miesto obsadil Ján Králik.

Poslednou disciplínou v piatok bola letná mestská liga v stolnom futbale. Najväčšiu chuť zvíťaziť preukázal Michal Baník, ktorý aj napriek zraneniu dokázal hrať výborný futbal. V semifinále si poradil s Jánom Ambrosom a vo finále pravej strany si poradil s Lukášom Porhajašom, ktorý predtým porazil v semifinále Máriu Giertlovú. Do finále ľavej strany sa prebojovala Mária Giertlová cez Jána Ambrosa. Vo finále ľavej strany však nestačila na Lukáša Porhajaša, ktorý sa prebojoval do celkového finále a chcel vrátiť prehru Michalovi Baníkovi. To sa mu aj podarilo, no v opakovanom finále však za stavu 1:1 na legy a 4:5 dostal nešťastný gól a musel sa uspokojiť s druhým miestom.

V sobotu sa hrala ešte mestská ligy losovaných dvojíc v stolnom futbale. Tu sa najviac darilo Petrovi Marčekovi s Miroslavou Giertlovou, ktorý turnaj dokázali bez straty zápasu vyhrať. Na druhom mieste sa umiestnil Michal Baník s Martinom Šulekom. Tretie miesto doplnili Boris Baník a Peter Faško.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: