icona

Majstrovstvá Slovenska 2010 v stolnom futbale

 
17.8.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V dňoch 12-15.augusta sa konali v Trnave Majstrovstvá Slovenska v stolnom futbale, kde nechýbali ani naši reprezentanti.

V piatok sa hrali doplnkové disciplíny, v ktorých sa najviac darilo Rolandovi Botkovi, ktorý v losovaných dvojiciach spoločne s Alešom Brabencom z Česka obsadili výborné piate miesto.

V miešaných dvojiciach sa najviac darilo Márii Giertlovej, ktorá spoločne s Marekom Vaňousom skončili na siedmom mieste. Miroslava Gierltová spolu s  Tomášom Klobušníkom z Košíc skončili na trinástom mieste. V ostatných disciplínach sa naši hráči nepresadili.

V sobotu sa konali hlavné disciplíny do ktorých zasiahli štyria hráči. Ján Ambros, Lukáš Porhajaš a Roland Botka v dvojiciach a Marián Piliarkin v juniorských jednotlivcoch. Ján Ambros spoločne s Jarom Holíkom zo Zvolena nezahrali podľa svojich predstáv po troch kolách sa museli uspokojiť s 25.miestom. Lukáš Porhajaš s Henrichom Kóšom a Roland Botka so Stanislavom Kurekom skončili už o kolo skôr na 33.mieste. Mariánovi Piliarkinovi sa v silnej konkurencii podarilo skončiť na siedmom mieste, keď za sebou nechal aj svojho klubového spoluhráča Rolanda Botku, ktorý skončil na 9. mieste.

V nedeľu sa hrali open jednotlivci, ženské a juniorské dvojice. V open jednotlivcoch si napravil chuť Ján Ambros, ktorý skončil na peknom 9.mieste. Lukáš Porhajaš na 49.mieste a Roland Botka na 33.mieste.

V ženských dvojiciach nám urobili radosť naše reprezentantky, keď Miroslava Kolesárová a Miroslava Giertlová obsadili výborné tretie miesto. Mária Giertlová spoločne s Renátou Mečlovou obsadili piate mieste. V juniorských dvojiciach obsadil Roland Botka s Denisom Ličkom obsadili piate miesto.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: