icona

Mestské ligy v stolnom futbale

 
18.10.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

O piatej bola na programe juniorská mestská liga v stolnom futbale, kde sa tentoraz hrali skupiny. Najlepšie si poradil so skupinou Roland Botka, ktorý skupinu bez stratu zápasu a dokonca aj bez straty legu vyhral. Druhé miesto a jediná prehra s víťazom patrila Mariánovi Piliarkinovi, ktorý si tak upevnil prvé miesto v priebežnej tabuľke. Na treťom mieste v piatok skončil Jakub Popper.

Vo večerných hodinách sa odohrala aj CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale, kde sa rovnako ako v juniorskej lige odohrala skupina. Najlepšie si s ňou poradila Mária Giertlová, ktorá aj napriek jednej prehre turnaj vyhrala, keď mala len o jeden leg lepšie skóre ako druhý v poradí Roland Botka. Mária Giertlová si vďaka tejto výhre zvýšila svoj náskok v priebežnej tabuľke už na 65 bodov pred druhým Jánom Ambrosom, ktorý skončil v piatok tretí.

V sobotu sa odohrala aj CBA mestská liga dvojíc v stolnom futbale. Turnaja sa zúčastnil aj Tomáš Pompura, ktorý zavítal do Brezna po dlhej dobe. To, že prestávku mu len prispela, potvrdil v samotnom turnaji, keď spoločne s Michalom Jagerčíkom turnaj bez jedinej prehry vyhrali. Najprv vo finále pravej strany sa stretli s Demianom a Ľubíkom, aby neskôr v celkovom finále porazili Miroslavu Kolesárovú a Máriu Giertlovú.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: