icona

Mestské ligy v stolnom futbale

 
1.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V juniorskej lige v stolnom futbale sa opäť presadili juniorskí reprezentanti Roland Botka a Marián Piliarkin. Najprv sa stretli vo finále pravej strany, kde dominoval Roland, aby sa následne stretli aj v celkovom finále. Vo finále ľavej strany pavúka si Marián poradil s Erikom Poliakom 2:0. V celkovom finále to bola opäť jasná záležitosť Rolanda Botku, ktorý si pripísal ďalšie dôležité víťazstvo v boji o ligový primát.

V CBA mestskej lige v stolnom futbale jednotlivcov sa v piatok predstavilo 9 hráčov. Najlepšie sa v turnaji hralo Michalovi Baníkovi, ktorý sa po mesačnej prestávke opäť predstavil na turnaji. Vo finále pravej strany si poradil so svojím bratom Borisom Baníkom, ktorý sa potom vo finále ľavej strany stretol s priebežnou vedúcou hráčkou CBA mestskej ligy jednotlivcov Máriou Giertlovou, ktorá však bola nad jeho sily. Mária sa následne stretla v celkovom finále stretla s už spomínaním Michalom Baníkom. Ten mal však v piatok výbornú formu a vďaka tomu sa mohol radovať z víťazstva 2:0.

V sobotu sa hrala pravidelná CBA mestská liga v stolnom futbale dvojíc. Turnaja sa zúčastnilo celkovo 14 hráčov, čo je v tejto sezóne rekord. Dobre zohratá dvojica sa od začiatku javila Marček-Šulek, ktorí sa postupne prebojovali až do celkového finále, keď vo finále pravej strany porazili Jána Kunštára a Ivana Zemka. Ivan s Jánom sa potom vo finále ľavej strany stretli s Lukášom Porhajašom a Miroslavou Giertlovou, ktorí prehrali hneď svoj prvý zápas. No zlepšenou hrou v ľavej strane pavúka sa dokázali prebojovať až do celkového finále (porazili aj Zemka-Kunštára). V ňom už však nenašli recept na dobre zohratú dvojicu Peter Marček a Martin Šulek.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: