icona

Mestské ligy v stolnom futbale

15.11.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

V juniorskej mestskej lige v stolnom futbale sa predstavili len štyria hráči. Medzi najlepších patril určite Marian Piliarkin, ktorý dosiahol tento víkend dosiahol 18. rokov. Svoju silu ukázal počas celého turnaja, keď bez jediného zaváhania turnaj vyhral. V celkovom finále si poradil s Jánom Králikom, ktorý bude v závere sezóny bojovať spolu s Jakubom Popperom o pódiové umiestnenia. Jakub Popper skončil v piatok na treťom mieste, keď prehral práve s Jánom Králikom.

Vo večernej CBA mestskej lige jednotlivcov v stolnom futbale sa prezentovali štyria hráči, medzi ktorými sa predstavil aj Jozef Ľalík. Jozef sa zúčastnil turnaja po dlhej dobe a ukázal „novým“ hráčom, že stále patrí medzi najlepších v Brezne. Dokázal poraziť aj minuloročného víťaza CBA mestskej ligy Jána Ambrosa 2:1, víťaza juniorskej mestskej ligy Rolanda Botku 2:0 a nakoniec si poradil aj s Mariánom Piliarkinom 2:1. Vďaka týmto víťazstvám sa zaslúžene stal víťazom piatkovej mestskej ligy. Na druhom mieste sa umiestnil Roland Botka, ktorý v priamom súboji o druhé miesto porazil Jána Ambrosa 2:0, ktorý tak nakoniec skončil tretí.