icona

Mestské kolá v stolnom futbale

 
16.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok sa odohralo už v poradí desiate kolo Grand Paradiso Ligy do 20 rokov v stolnom futbale, kde bez účasti prvých dvoch hráčov sa očakávalo či dokáže potvrdiť tretie miesto v celkovom poradí Roland Botka, ktorý by sa v prípade víťazstva dostal práve pred druhého Stana Kureka. Od začiatku išiel Roland za svojím cieľom a potvrdil tak svoji pozíciu, keď nenašiel ani v jednom zápase premožiteľa. Mohol sa tak tešiť druhého víťazstva v sezóne. Druhé miesto obsadil Majo Piliarkin a tretie miesto obsadil Jakub Brieda, ktorý sa prvý krát v sezóne dostal do prvej trojky.

Večer bola na programe CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale. V nej sa chcel po minulotýždňovom druhom mieste Peter Marček konečne dočkať víťazstva. Od začiatku sa mu to aj darilo a nakoniec sa mu aj podarilo dostať do celkového finále. O celkové finále tak hrali Ján Ambros a Igor Koštiaľ, ktorý v ten večer už raz dokázal poraziť Jána a poslal ho do ľavej strany pavúka. V druhom zápase však potvrdil lepšiu formu Ján Ambros a mohol sa tak tešiť z postupu do finále. V ňom narazil práve na Petra Marčeka, ktorý tiež nepatrí medzi tých slabších, čo potvrdil aj teraz a dokázal Jánovi výrazne odolávať. V prvom zápase po dramatickom závere mal viac šťastia Ján a muselo sa hrať opakované finále. V ňom však mal pevnejšie nervy Peter a mohol sa tak radovať z premiérového víťazstva v lige jednotlivcov. S druhým miestom sa musel uspokojiť Ján Ambros a tretie miesto doplnil Igor Koštiaľ. 

V sobotu bola na programe CBA mestská liga dvojíc v stolnom futbale. V nej opäť dominoval Peter Marček, ktorý síce v prvom zápase prehral, ale aj napriek tomu ukazoval výbornú formu a spolu s Igorom Koštiaľom sa prebojovali do celkového finále k momentálnej najlepšej ženy v Brezne Márii Giertlovej, ktorá však v celkovom finále nemala dosť síl a spolu s Adamom Demianom sa museli uspokojiť s druhým miestom. Tretie miesto obsadili Mirky Kolesárová a Giertlová. Mirka Giertlová si tak udržala prvé miesto v CBA mestskej lige dvojíc.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: