icona

Mestská strunková liga, 7. kolo

 
14.3.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

            V priebehu víkendu sa konalo aj VII. kolo pravidelnej mestskej strunkovej ligy v stolnom futbale. Vzhľadom na rôzne okolnosti bola sklamaním hlavne slabá účasť staršej generácie hráčov, aj napriek tomu sa však v 1. Dart Clube stretla vcelku solídna konkurencia.

Zhodne na 5-6 mieste skončili po dobrom výkone dvojice Dikaszová-Kurek a Škantár Martin-Turňa. Vzhľadom na to, že sa jedná o nepravidelných účastníkov stolno-futbalových turnajov veríme, že ich tento výsledok a predvedená hra bude motivovať k pravidelnejšej účasti na stolno-futbalových zápoleniach. Až na 4. priečke sa tentoraz umiestnili Kolesárová Mirka a Giertlová Majka. Dievčatá určite počítali s kvalitnejším výsledkom, krása stolného futbalu je však aj v tom, že nie vždy to za stolom vyzerá podľa papierových predpokladov. Na tretej pozícii skončil v poslednej dobe už pravidelný návštevník zo Zvolena, Martin Kysel, na tomto výsledku má však výrazný podiel aj jeho spoluhráčka Terka Turňová. Druhé miesto obsadili Tomáš Číž a Ján Ambrós. Ich spoločné zápasy, či už vo finále pravej strany pavúka, alebo v celkovom finále proti Martinovi Raffayovi a Petrovi Marčekovi, patrili k tomu najkvalitnejšiemu, čo sa v tomto turnaji odohralo a obidva razy sa jednalo o veľmi vyrovnané zápasy s bojom do posledných loptičiek v rozhodujúcom legu. V celkovom finále Raffay s Marčekom vrátili svojím súperom prehru z prvého zápasu a mohli sa tešiť nielen z prvého miesta, ale aj z tekutej odmeny.

Turnaj sa odohral v pohodovej atmosfére a už teraz sa môžeme tešiť na ďalšie pokračovanie strunkovej ligy, nakoľko sa nám aj celková tabuľka pekne zamotala...        

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: