icona

Strunková mestská liga, 8. kolo

 
11.4.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Uplynulú sobotu sa uskutočnilo 8. kolo strunkovej mestskej ligy. Do turnaja sa odprezentovalo solídnych 9 dvojíc a účasť mohla byť aj lepšia, keby sa tohto turnaja na „old school“ stoloch zúčastnilo aj viac hráčov zo starej generácie.

 

Turnaja sa znova zúčastnil aj Zvolenčan Martin Kysel, tento krát mu to však príliš nevyšlo  a spolu s Paľom Melicherom sa umiestnil na 9. priečke. O moc lepšie sa nedarilo ani dvojici, od ktorej sa to očakávalo o poznanie viac, a tak sa Renáta Mečlová a Peter Marček museli uspokojiť až s 7-8 miestom.  O priečku vyššie ukončil svoju púť turnajom aj zástupca starej školy Róbert Balog so spoluhráčom Borisom Baníkom. Pred turnajom mali nepochybne vyššie ambície ako konečnú 5. pozíciu aj Mirka a Majka Giertlové. Solídnou hrou sa prezentovali Peter  Faško a Lukáš Porhajáš, bohužiaľ v sobotu to stačilo iba na nevďačnú „zemiakovú medailu“.

 

Na bronzový stupienok vystúpila už tradičná dvojica na strunkových turnajoch Jano Ambrós a Tomáš Číž. Ich ciele boli síce určite vyššie, aj týmto výsledkom však dokázali stabilnú a kvalitnú formu. Vo finálovom dueli sa stretli v Bratislave žijúci Brezňania Martin Ciesar a Igor Koštial a na opačnej strane stole pravidelný účastníci záverečných zápasov na strunkovej lige, Mirka Kolesárova spolu s dosiaľ druhým najúspešnejším hráčov tejto sezóny na Slovensku Martinom Jalakšom z Nitry.  V kvalitnom zápase sa nakoniec presadili prvý menovaný a stali sa víťazmi 8. kola strunkovej ligy.

 

Do konca tento súťaže ostávajú už len posledné dva turnaje, tabuľka je pekne zamotaná a touto cestou pozývam všetkých na dramatické zápolenia, ktoré náš čakajú v záverečných dvoch kolách. Zároveň pripomínam, že už najbližší víkend, 15 - 17. apríla sa v Trnave koná medzinárodne najvýznamnejší turnaj na Slovensku v tomto roku, Slovak Open 2011, ktorý je turnajom kategórie ITSF Master.      

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: