icona

Mestské ligy počas víkendu

 
30.11.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok sa odohrali v Dart clube aj pravidelné mestské ligy. V Grand Paradiso lige do 20 rokov sa opäť presadila Miroslava Giertlová, ktorá si tak upevnila prvé miesto v priebežnom poradí. Druhé miesto obsadil Stanislav Kurek a tretie miesto doplnil Roland Botka.

Večer sa odohrala CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale. V ňom opäť dominovala ako minulý týždeň Terézia Turňová, ktorá vo finále porazila Máriu Giertlovú. Tá si napriek prehre vo finále upevnila priebežné prvé miesto v lige jednotlivcov. Tretie miesto doplnil Michal Šperka.

V sobotu sa hrala CBA Mestská liga dvojíc v stolnom futbale, kde boli na programe losované dvojice. Najlepšie sa darilo Matejovi Šramkovi, ktorý spolu Petrom Marčekom zabávali divákov a dotiahli to do celkového finále. Do celkového finále sa prebojovali slečny Giertlové, ktoré sú zohraté aj zo Slovenských pohárov. V celkovom finále sa im podarilo vyhrať jeden zápas, ale v opakovanom zápase to už bolo čisto záležitosť Mateja Šramka, ktorému pomohol gólmi z obrany aj Peter Marček. Tretie miesto obsadili Martin Šulek a Adam Demian.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: