icona

Rosengart a Strunková liga

 
18.10.2011 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Rosengart & Strunková liga

 

Piatok 14. októbra sa v starom známom Dart Clube konalo druhé zo série deviatich kôl Rosengart ligy jednotlivcov. Do turnaja sa prezentovalo 8 hráčov, keď sa okrem tých tradičných na Rosengarte po dlhej dobe objavil aj Martin Raffay, respektíve hráči ako Čiž, Piliarkin, alebo navrátilec zo Spojených štátov Boris Baník. V pravej strane pavúka sa najlepšie darilo Petrovi Marčekovi, keď vo finále áčka porazil Adama Demiana. Ten následne prehral vo finále ľavej strany s Borisom Baníkom, ktorý po úvodnej prehre v prvom kole porazil na ceste do celkového finále všetkých svojich súperov. V kvalitnej hre pokračoval aj v poslednom zápase turnaja, kde na neho nestačil ani dlhým čakaním unavený Peter Marček. Boris Baník sa tak po svojom návrate spoza veľkej mláky stal víťazom hneď svojho prvého tohto sezónneho turnaja.

            Sobotu sa uskutočnilo aj úvodné kolo Strunkovej ligy dvojíc. Turnaja sa zúčastnila slušná konkurencia, keď stabilných hráčov doplnili aj šesť hráčov „oldschool generácie“, jedna zvolenská dvojica a špičkový nitriansky hráč Martin Jalakša. Zástupcom old school hráčov sa až tak nedarilo a umiestnili sa v spodnej polke výsledkovej listiny. Najlepšie z nich sa umiestnili Bajzík Martin a Turňa Tomáš na 5. mieste, na rovnakej pozícii skončila aj favorizovaná dvojica Jalakša/Kolesárová. O priečku vyššie skončili Mirka a Majka Giertlové. Bronzový stupienok obsadili Adam Demian a Peter Marček, po prehre so Zvolenčanmi Tomášom Popovcom a Mariánom Ambrozom v bláznivom zápase, kde vo všetkých troch legoch čvirikal kanárik. Kvalitne hrajúci zvolenských chlapci však vo finále nestačili na vynikajúcu dvojicu Ján Ambros/Boris Baník. Boris si tak hneď vo svojom prvom foosballovom víkende pripísal na konto double.

            Foosballové turnaje v Darte pokračujú 11. 11. `11 tretím kolom Rosengart ligy a deň na to aj 2. kolom Stredoslovenského krajského pohára na Rosengartoch.    

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: