icona

III. Stredoslovenský krajský pohár

 
24.1.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

III. Stredoslovenský krajský pohár

Dňa 21.01.2012 sa v Dart Clube konal III. Stredoslovenský krajský pohar. Účasť bola tentokrát slabšia, nakoľko sa pár ľudí rozhodlo uprednostniť svadbu bývalého stolného foosballistu Matúša Hajdúcha, medzi nimi aj krajský administrátor Peter Marček.

Do turnaja dvojíc sa zapísalo slabých 6 dvojíc. Aj napriek tomu sa odohrali kvalitné zapasy. Do finále Ačka sa prebojovali Henrich Kóša/Mirka Giertlová a  ako už býva zvykom dobre zohratá zvolenská dvojica Lukáš Jankovský/Jaroslav Holík. Po napínavom zápase sa nakoniec radovali z výhry Lukáš s Jaroslavom a Mirka s Heňom sa museli pobrať do finále B strany pavúka. Tam ich už čakala dvojica Lukáš Porhajáš/Boris Baník. Boris a Lukáš nestačili na rozbehnutú Mirku s Heňom a museli sa uspokojiť s tretím miestom. Mirka a Heňo vo finále nedali šancu ani Zvolenčanom a porazili ich v opakovanom finále 2:1.  

V jednotlivcoch sa najviac darilo dvojke turnaja Jaroslavovi Holíkovi, ktorý sa prebojoval do finále postupne cez Mirku Giertlovú, Borisa Baníka a vo finále pravej strany pavúka porazil aj jednotku turnaja Lukáša Porhajáša. Cez ľavú stranu pavúka sa zatiaľ prebíjal Boris Baník, ktorý zdolal naše baby, najprv Terku Turňovu najtesnejším spôsobom, keď v rozhodujúcom légu vyhral 8:6 a potom Majku Giertlovú, ktorá sa musela uspokojiť so štvrtým miestom. Vo finále ľavej strany pavúka Boris vyzval svojho spoluhráča z dvojíc Lukáša Porhajáša, ktorého nakoniec porazil 2:1. Vo finále sa stretol s Jaroslavom Holíkom, no Jaro si už nenechal újsť prvé miesto a zaslúžene vyhral.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: