icona

4P Masters Tour II

 
18.10.2012 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

Report z 4P Masters Tour II
 

V dňoch 12.10.-14.10.2012 sa konal druhý ročník 4P Masters Tour II, ktorý sa organizoval na stoloch 4P fun. Tohto turnaja sa zúčastnili aj traja hráči 1. Dart clubu Brezno, Ján, Ambros, Lukáš Porhajaš a Miroslava Giertlová.

Chalanom sa v hlavných disciplínach nedarilo podľa ich predstáv, keď najprv v sobotu v dvojiciach po výbornej kvalifikácii, kde prehrali iba jeden zápas zo šesť. V pavúku, ktorý sa hral single KO narazili na českú dvojicu Kabon-Kasprik, kde sa ujali vedenia už 2:0. Nasledujúce tri legy však prehrali a skončili tak na 17. mieste z celkových 43 dvojíc. Víťazom sa stala česká dvojica Jozef Eger a Martin Douša.

V nedeľu hrali chalani turnaj jednotlivcov, keď sa im podarilo vyhrať v kvalifikácii po tri zápasy a tesne postúpili do vyraďovacej časti. V nej obidvaja hráči prvé kolo zvládli. V druhom kole sa Lukáš stretol s Maďarským hráčom Tiborom Jándim, ktorému podľahol 1:3. Ján mal dramatickejší zápas proti Slovenskej jednotke Tomášovi Klobušníkovi a po legoch 4:5, 4:5, 5:4, 5:4 a 3:5 nakoniec prehral. Lukáš a aj Ján skončili rovnako na 17.mieste z celkových 60 hráčov. Víťazom jednotiek sa stal Géza Kiss z Maďarska.

 

Miroslave Giertlovej sa darilo oveľa viac ako chalanom, keď v sobotu turnaji žien obsadila, zatiaľ najlepšie umiestnenie v kariére na vrcholnom podujatí, 4.miesto, keď v semifinále nestačila na Noemi Takács z Maďarska, ktorá turnaj nakoniec vyhrala a v boji o tretie miesto podľahla ďalšej Maďarskej hráčke Petre Koncz. Tretie miesto obsadila rodáčka z Brezna Renáta Mečlová.

V turnaji ženských dvojíc sa Miroslave Giertlovej a Renáte Mečlovej podarilo bez stratu jediného legu turnaj vyhrať, keď z kvalifikácie postúpili z prvého miesta. Vo vyraďovacej časti v semifinále porazili českú dvojicu Jerabková-Senkyrova hladko 2:0 a následne vo finále aj česko-maďarskú dvojicu Koncz-Kanáková. Dievčatám srdečne gratulujeme...

gIOVANNI

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: