icona

Mestské ligy počas víkendu

 
11.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok sa odohralo ďalšie kolo Grand Paradiso ligy do 20 rokov, kde chýbala tentoraz priebežná vedúca Miroslava Giertlová, ktorá sa zúčastnila finále Majstrovstiev sveta v stolnom futbale. Článok z Majstrovstiev sveta Vám prinesieme v budúcom čísle. Poďme späť k lige. V prvej trojke sa tak presadili hráči, ktorý sú v tabuľke hneď za Mirkou. Turnaj vyhral Roland Botka, druhý skončil Stanislav Kurek a tretie miesto patrilo Michalovi Danišovi.

Vo večernej CBA mestskej lige v stolnom futbale jednotlivcov sa najviac darilo Jánovi Ambrosovi, ktorý turnaj vyhral aj napriek tomu, že v semifinále prehral proti Lukášovi Porhajašovi. Lukáš nakoniec skončil na treťom mieste. Druhé miesto Terka Turňová, ktorá opäť potvrdila, že patrí k špičke Breznianskeho stolného futbalu. Turnaj vyhral už spomínaný Ján Ambros.

V sobotu sa v CBA mestskej lige dvojíc v stolnom futbale darilo prvým dvom hráčom z piatku, keď hrali spolu. Vo celkovom finále sa stretli proti Lukášovi Porhajašovi a Michalovi Šperkovi, ktorý išli do celkového finále z pravej strany a mali výhodu opakovaného zápasu. No nakoniec im nepomohla ani táto výhoda, keď dva krát prehrali a z víťazstva sa radovali Ambros s Terkou Turňovou. Tretie miesto obsadili prekvapujúco Róbert Muller s Michalom Danišom.

V mestskej lige v elektronických šípkach sa najviac očakávalo ako sa presadí Martin Škantár, ktorý sa po pol roku vrátil z Anglicka. Turnaj nedopadol podľa jeho predstáv, keď skončil až na piatom mieste. Tretie miesto obsadil Erik Jenča, druhé miesto obsadil Matej Putnok a turnaj s prehľadom vyhral Pavol Melicher.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: