icona

Turnaje počas víkendu

18.1.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

Cez víkend sa v Dart clube odohrali aj pravidelné mestské ligy. V piatok o 17:00 hodine začala Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale, kde sa opäť presadila Miroslava Giertlová a udržala si prvé miesto v priebežnej tabuľke Grand Paradiso lige do 20 rokov. Druhé miesto obsadil Roland Botka, ktorý je tesne za Mirkou aj v priebežnej tabuľke. Tretie miesto v piatok obsadila Adriana Bullová.

Večer sa konala CBA Mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale. Mária Giertlová skončila v piatok až na 9.mieste, čo využil Ján Ambros, ktorý turnaj s prehľadom vyhral. Vďaka tejto výhre sa dostal Ján v priebežnom poradí CBA mestskej lige jednotlivcov na prvé miesto. V celkovej tabuľke CBA mestskej lige je na čele stále Mária. Druhé miesto obsadil v piatok Lukáš Porhajaš a tretie doplnil Michal Baník.

V sobotu po skončení Akton Fun Cupu sa odohrala aj CBA mestská liga dvojíc, kde sa tentoraz hrali losované dvojice. Prvé miesto obsadil Adam Demian spolu s Rolandom Botkom, ktorý tak potvrdil že patrí medzi najväčšie nádeje v našom klube v stolnom futbale. Druhé miesto obsadili Igor Koštiaľ a Ján Ambros. Tretie miesto obsadili Miroslava Giertlová a Lukáš Jankovský.

Odohral sa aj jeden zápas Premier ligy v stolnom futbale, v ktorom si Lukáš Porhajaš poradil s Adamom Demianom tesne 6:4. Lukáš sa vďaka tejto výhre dostal priebežne na prvé miesto v premier lige. V Mon-Ami lige družstiev v stolnom futbale sa odohral jeden zápas druhého kola, kde sa stretli JOIN - To - fUS a Hebké zástrčky kopú jemne. Zápas sa dostal až do predĺženia, v ktorom mali viac šťastia domáci a vyhrali 5:4.