icona

Ďalšie kolá mestských líg úspešne za sebou

26.10.2009 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)

Stolný futbalisti začali v piatok o 17:00 hodine, kde mali na programe ôsme kolo Grand Paradiso ligy do 20 rokov v stolnom futbale. Najviac sa darilo Miroslave Giertlovej, ktorá opäť nenašla premožiteľa a mohla sa tešiť už zo siedmeho prvenstva. Vo finále jej robil spoločnosť Stano Kurek, ktorému sa aj napriek veľkej snahe nepodarilo zdolať Mirku. Tretie miesto obsadil rovnako ako predchádzajúce kolo Roland Botka.

V CBA mestskej ligy jednotlivcov sa najviac darilo Borisovi Baníkovi, ktorý turnaj dokázal vyhrať bez prehry a mohol sa tak radovať z prvého triumfu v tejto sezóne. Druhé miesto po výbornom výkone obsadil Igor Koštiaľ, na ktorom sa prejavilo pravidelné trénovanie. Tretie miesto obsadil Lukáš Porhajaš, ktorý sa objavil na turnaji po dlhom čase.

V sobotu sa konali losované dvojice v stolnom futbale. Príjemné prekvapenie pripravili Terézia Turňová spolu s Miroslavou Giertlovou, ktoré dokázali turnaj bez prehry vyhrať. Vo finále im nestačili Boris Baník a Ján Ambros, ktorý nestačili na silné zbrane najmä Terky Turňovej, ktorá ukázala ako sa má hrať o víťazstvo. Tretie miesto obsadili Mária Giertlová a Adam Demian.

Najbližšie čaká našich hráčov menej náročný víkend, keď najprv v piatok o 17:00 hodine začne Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale, o 19:00 hodine sa začne CBA mestská liga jednotlivcov a o 19:00 hodine začne mestská liga jednotlivcov v elektronických šípkach. V sobotu o 19:00 hodine sa koná ďalšie kolo CBA mestskej ligy dvojíc.

Bližšie informácie o pripravovaných turnajoch ako aj aktuálnych tabuľkách jednotlivých líg nájdete na našej stránke www.1dartclub.sk