icona

Tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

16.11.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu sa uskutočnilo tretie kolo Mestskej Bowlingovej ligy Jednotlivcov. Turnaja sa zúčastnilo rekordného počtu hráčov 18, čo nás nesmierne teší. Zároveň stúpa účasť žien, čo je určite dobrým znamením. Od začiatku sa začal presadzovať Jaroslav Kršteník, ktorý obhajoval víťazstvo z posledného kola. To sa mu aj nakoniec podarilo, keď so ziskom 981 bodov porazil o 73 bodov druhého v poradí Ľuboša Bubelínyho, ktorý sa po druhý krát v rade musel skloniť pred umením Jaroslava Kršteníka. Ľuboš získal 908 bodov. Tretie miesto obsadil so ziskom 902 bodov Miroslav Kupec. Najlepšou ženou sa stala opäť domáca hráčka Katka Medveďová, ktorá by sa so ziskom 835 bodov nestratila ani u mužov. Najbližšie kolo sa uskutoční 6.decembra o 15:00 hodine v Bowlingovom centre Barbot.