icona

4. kolo MBL - jednotlivcov

5.12.2011 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu 27. novembra sa v Bowlingovom centre Barbot v Brezne odohralo 4. kolo Mestskej bowlingovej ligy jednotlivcov. Víťazom sa stal Ľubo Húsenica, ktorému sa ako jedinému  podarilo prekonať hranicu tisíc bodov v súčte šiestich kôl. Celkovo nahral Ľubo 1066 bodov, keď sa mu dokonca v piatom kole podarilo nahádzať rekordných 208, a aj toto bola jediná dvestovka v nedeľnom turnaji. Na druhom mieste skončil Jaro Kršteník so ziskom 973 bodov a tretí bol Ľuboš Bubelíny, ktorý nahral 919 bodov. Piate kolo MBL jednotlivcov je na programe 18. decembra, tento turnaj má prívlastok Vianočný a pre všetkých zúčastnených bude pripravená aj vianočná kapustnica. Začiatok je o 14 00 hodine.