icona

Otvárací turnaj v Bowlingu

3.9.2013 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu sa v Bowlingovom centre Barbot konal prvý turnaj v tejto sezóne v kategórii jednotlivcov. Účasť bola ešte poznačená posledným prázdninovým dňom a tak sa v Bowlingu  stretlo 11. hráčov.

Najúspešnejšie si počínala Marta Žiaková, ktorá prvý turnaj v sezóne vyhral počtom nahratých bodov  1042. Na druhom mieste sa umiestnil Pavel Pančík so súčtom 1026. A prvú trojku uzavrela ďalšia so žien Renáta Turisová, ktorej sa podarilo nahrať 1012 bodov. Prvé kolo naznačilo, že naše dámy nebudú tento rok len do počtu a budú miešať poradím na popredných miestach.

Na štvrtom mieste skončil Ľubo Húsenica 1006 b., 5. Ľuboš Bubelíny 987 b., 6. Jaroslav Kršteník 979 b., 7. Jozef Kocúr 949 b., 8. Ľuboš Žiak 922 b., 9. Peter Praslička 818 b., 10. Michal Tajboš 785 b., 11. Igor Kollár 782 b.

Druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov je naplánované na 15. 9. 2013 na 14 00 hodinu.