icona

Druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy Jednotlivcov

 
26.10.2009 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V nedeľu 25.10.2009 sa konalo druhé kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov v Bowlingovom centri Barbot. V príjemnej atmosfére sa najlepšie darilo Jaroslavovi Kršteníkovi, ktorý nazbieral zo šiestich hier 1009 bodov, čo v priemere znamená viac ako 168 bodov na hru. Druhé miesto obsadil s miernym odstupom Ľuboš Bubelíny, ktorý nahral 970 bodov. Ešte menší odstup mal tretí v poradí Pavel Bubelíny, ktorý strácal na tretie miesto len 9 bodov. Turnaja sa zúčastnilo aj tri ženy a najlepšie sa darilo domácej Katke Medveďovej, ktorá s celkovým počtom bodov 824 bola so svojím výkonom ako aj umiestnením spokojná. Druhá najlepšia žena sa stala Dominika Strmeňová, ktorá zaostala za Katkou len o 4 body. Tretie miesto obsadila Evka Mešťanová, ktorá získala 805 bodov.

Najbližšie III.kolo čaká Bowlingových hráčov o tri týždne v nedeľu 15.11.2009 o 15:00 hodine v Bowlingovom centre Barbot.

Tento týždeň bude na stránke www.1dartclub.sk zverejnený rozpis Bowlingovej ligy družstiev, kde nájdete aj kompletné pravidlá. Ak by ste mali ešte záujem zúčastniť sa Bowlingovej ligy družstiev, máte poslednú šancu tento utorok 27.10.2009, kde sa môžete ešte prihlásiť v Herni Barbot u pána Dolinského. 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: