icona

Šieste kolo Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov

18.1.2010 | Spravodaj »  Bowlingové turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu sme sa opäť stretli v Bowlingovom centre Barbot, kde sme sa zúčastnili šiesteho kola Mestskej Bowlingovej ligy jednotlivcov v tejto sezóne. Od začiatku podávali hráči vyrovnané zápasy, keď po štvrtom kole bolo medzi prvým a desiatym miestom len 37 bodov. O víťazovi tak museli rozhodovať posledné kolá, keď najviac sa darilo Miroslav Kupec, ktorý nahádzal za šesť kôl 1010 bodov. Druhé miesto obsadil Jaroslav Kršteník s celkovým počtom bodov 980. Tretie miesto obsadil a tak si upevnil prvé miesto v priebežnom poradí Ľuboš Bubelíny, ktorý nahádzal 940 bodov. Medzi ženami sa opäť darilo Eve Mešťanovej, ktorá nahádzala 869 bodov, tesne za ňou skončila Katka Medveďová s celkovým počtom bodov 837. Najbližšie siedme kolo Mestskej Bowlingovej ligy sa uskutoční 7.2.2010 o 15:00 hodine v Bowlingovom centre Barbot.