icona

LETO CUP 2010

 
14.6.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu o 11:00 hodine sa začal turnaj dvojíc v stolnom futbale, kde sa prezentovalo 17 dvojíc. Od úvodu sa najviac darilo Bardejovskej dvojici Noga, Liček, ktorí sa zúčastnili turnaja prvý krát. V semifinále pravej strany sa stretli s domácou dvojicou Ambros, Porhajaš. Po dramatickom zápase vyhrali hráči z Bardejova 2:1. Druhou finálovou dvojicou sa stali Holík, Šulek(Zvolen, Brezno), ktorý v semifinále porazili Miroslavu Kolesárovú s Miroslavou Giertlovou (Brezno). Na štvrtom mieste skončili Kóša, Kliková (Handlová, Košice), keď dva krát prehrali s dvojicou Ambros, Porhajaš. Tretie miesto obsadili už spomínaní hráči Ambros, Porhajaš, ktorí nestačili na Jaroslava Holíka a Martina Šuleka. V celkovom finále sa podarilo chalanom poraziť Bardejovskú dvojicu, no v opakovanom finále sa nakoniec mohli radovať z víťazstva chalani z Bardejova.

V hlavnom šípkarskom turnaji  501 DO sa predstavilo 51 hráčov, kde sa darilo aj našim hráčom. Na piatom mieste sa umiestnil Jaroslav Kostelný spoločne s Petrom Klementym(Rožnava). O postup do finále ľavej strany sa stretli domáci hráč Martin Škantár a Róbert Urgela z Banskej Bystrice. Víťazom tohto zápasu sa stal náš hráč Martin, ktorý sa tak začal sústrediť na finálový súboj v ľavej strane pavúka. Vo finále pravej strany sa ešte pred tým stretli náš hráč Peter Martin a Filip Škrteľ z Handlovej. Pevnejšiu ruku mal Filip, ktorý sa tak tešil z postupu do celkové finále. Napínavý súboj sa tak začal odohrávať vo finále ľavej strany pavúka medzi domáci hráčmi Martinom Škantárom a Petrom Martinom. Nakoniec sa z víťazstva tešil skúsenejší Peter Martin, ktorý chcel v celkovom finále vrátiť prehru Filipovi Škrteľovi z finále pravej strany. Hráči vo finále predviedli peknú a napínavú hru ako sa na finále patrí. V dramatickom zápase sa nakoniec z víťazstva v opakovanom finále mohol tešiť náš hráč Peter Martin.

V ženskom turnaji sa predstavilo 15 hráčok, keď sa najviac darilo Martine Vidovej z Lučenca, ktorá najprv vo finále pravej strany porazila Michalu Cibulovú z Lučenca hladko 2:0. Michala sa potom stretla s Dankou Krnáčovou,  s ktorou prehrala 0:2 a musela sa uspokojiť s tretím miestom. V celkovom finále sa tak stretli Danka Krnáčová zo Zvolena a Martina Vidová. V dramatickom finále najprv vyhrala Danka Krnáčová 2:0, no v opakovanom finále si poradila Martina s Dankou 2:0 a zaslúžene sa mohla tešiť z prvenstva.

V juniorskom turnaji sa predstavilo 11 juniorov, keď najväčším prekvapením bolo štvrté miesto Martina Macuľu(Brezno), ktorý sa chcel umiestniť určite vyššie. V boji o postup do finále ľavej strany pavúka nestačil na Rolanda Botku(Brezno). Roland  nakoniec skončil na treťom mieste, keď ho dva krát  porazil Lukáš Svorad(Lučenec). V celkovom finále sa tak stretli Lukáš Svorad a Jozef Fabo(Rimavská Sobota). Ten nakoniec tak ako vo finále pravej strany, tak aj v celkovom finále nedal Lukášovi šancu a mohol sa tešiť z víťazstva v juniorskom turnaji.

Hrali sa aj doplnkové disciplíny, keď v losovaných dvojiciach v stolnom futbale sa najviac darilo Miroslave Giertlovej s Tomášom Nogom, ktorý najprv v semifinále pravej strany prehrali s Martinom Ciesarom a Katarínou Klikovou, ale v celkovom finále ich dokázali dva krát poraziť a tešiť sa z prvenstva. Tretie miesto obsadili Ivan Zemko a Lukáš Jankovský (Brezno, Zvolen). V doplnkovej disciplíne dvojíc v elektronických šípkach sa prezentovalo 21 dvojíc a bez stratu zápasu sa tešili z víťazstva domáci hráči Peter Martin s Jaroslavom Kostelným, keď vo finále porazili Roba Urgelu s Petrom Klementym. Tretie miesto obsadili Michal Juráš a Janka Prcinová.

 

Vyhodnotenie sezóny 2009/2010:

Mestská liga mužov a žien v elektronických šípkach: 1. Pampurík Zdenko, 2. Putnok Matej, 3. Melicher Pavol, 4. Štyndl Bedrich, 5. Pocklan Peter, 6. Škantár Andrej. CBA Mestská liga mužov a žien v stolnom futbale jednotlivci: 1. Ambros Ján, 2. Giertlová Mária, 3. Giertlová Miroslava. CBA Mestská liga mužov a žien v stolnom futbale dvojice: 1. Giertlová Miroslava, 2. Ambros Ján, 3. Demian Adam. CBA Mestská liga mužov a žien v stolnom futbale: 1. Ambros Ján, 2. Giertlová Miroslava, 3. Giertlová Mária, 4. Turňová Terézia, 5. Demian Adam, 6. Marček Peter. Grand Paradiso liga do 20 rokov v stolnom futbale: 1. Botka Roland, 2. Giertlová Miroslava, 3. Piliarkin Marian. Juniorská liga v elektronických šípkach: 1. Poliak Erik, 2. Králik Ján, 3. Piliarkin Marian. Mon Ami liga družstiev v stolnom futbale: 1. HorímPreBoha, 2. Mašiny, 3. Hebké zástrčky kopú jemne. DVcom Premier liga v stolnom futbale: 1. Holík Jaroslav, 2. Šramko Matej, 3. Ambros Ján, 4. Porhajaš Lukáš. Akton Fun Cup v stolnom futbale: 1. Ambros Ján, 2. Holík Jaroslav, 3. Šramko Matej. Helesat Cup: 1. Urgela Róbert, 2. Mišt Patrik, 3. Macuľa Martin.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: