icona

Mestské ligy v piatok

 
22.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje, Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach víkendové mestské ligy. Michal Ridzoň si v piatok so sebou zobral víťazné šípky, keď v prvom kole porazil Jakuba Poppera 2:0, Erika Poliak rovnako 2:0 a potom aj vo finále pravej strany Jána Králika 2:1. Ján sa vo finále ľavej strany pavúka stretol s Erikom Poliakom, ktorý porazil kolo predtým Kristiána Latináka hladko 2:0. Ján si v tomto zápase zachoval chladnú hlavu a Erika porazil hladko 2:0. V celkovom finále však nestačil na Michala Ridzoňa, ktorý si už nenechal vziať víťazstvo v piatkovej juniorskej lige a vyhral 2:1.

V juniorskej lige v stolnom futbale zatiaľ s veľkým náskokom vedie priebežnú tabuľku Marián Piliarkin, ktorý potvrdil rolu favorita aj teraz. Bez jediného prehratého legu turnaj vyhral a ani druhý Jakub Popper mu nedokázal zobrať čo i len jeden leg. Tretie miesto si v piatok vybojoval Ján Králik.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa prezentovalo sedem hráčov, kde sa dobrou hrou opäť prezentoval Ján Zifčák, ktorý vo finále pravej strany prehral s Jánom Králikom, ale potom už neokúsil trpkosť prehry, keď vo finále ľavej strany porazil Andreja Škantára 2:1 a neskôr v celkovom finále dva krát porazil Jána Králika. Jánovi Zifčákovi sa už podarilo druhý krát v sezóne vyhrať piatkovú Sirius mestskú ligu a postupne sa dostáva na vyššie pozície v priebežnom poradí.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: