icona

Mestské ligy a Kvalifikácia družstiev na MSR

 
22.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale. Ako prvá odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Na treťom mieste sa umiestnil Marián Piliarkin, ktorý bol blízko k tomu, aby si v piatok zahral finále. Najskôr prehral vo finále pravej strany s Jánom Králikom a následne neuspel v boji o finale s Erikom Poliakom s ktorým prehral tesne 2:1. Vo finále sa stretli dvaja najlepší juniori a z víťazstva sa radoval Ján Králik, ktorý si tak pripísal druhé víťazstvo v rade. Erik Poliak sa musel uspokojiť s druhým miestom.

V juniorskej mestskej lige stolných futbalistov sa prekvapenie nekonalo a z víťazstva sa tešil Marián Piliarkin. Marián si vo finale poradil s Jakubom Popperom. Na treťom mieste skončil Ján Králik.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa z víťazstva radoval Martin Škantár, ktorý vo finále porazil Mateja Putnoka a víťazstvom na turnaji sa dostal na tretie miesto priebežného poradia. Tretie miesto v piatok patrilo Jánovi Zifčákovi.

Po turnaji nasledoval doplnkový turnaj losovaných dvojíc vo finále nastúpili proti sebe dvojice Martin Škantár - Ondrej Kurek a Pavel Melicher - Martin Kostelný. Z A strany pavúka do finále postúpila dvojica Škantár – Kurek a ak chceli Melicher s Kostelným turnaj vyhrať, museli ich dva krát poraziť. Prvý zápas lepšie zvládla dvojica Melicher - Kostelný a hralo sa opakované finále. V ňom už nedokázali nájsť recept na svojich súperov a museli sa uspokojiť s druhým miestom. Z víťazstva sa teda radovala dvojica Škantár – Kurek. Na treťom mieste skončila dvojica Peter Mesiarkin – Martin Karako.

V nedeľu bolo na programe 10. kolo kvalifikácie družstiev. Naši hráči vycestovali do Rimavskej Soboty. Ich vystúpenie však bolo veľkým sklamaním a utrpeli debakel 14:2. Ostáva len dúfať, že si túto prehru zoberú k srdcu a podobné zlyhanie sa už nebude opakovať. Potom nasledoval zápas medzi domácou Rimavskou Sobotou a 1.Dart club Brezno juniors. Náš juniorský tým si odniesol prehru 12:4. Za zmienku stojí výkon domáceho hráča Štefana Hájeka, ktorý sa prezentoval výbornou hrou a Breznianský hráči sa mohli len z obdivom pozerať, ako sa majú šípky hrať.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: