icona

Mestské ligy

 
19.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V piatok odštartovala juniorská liga v elektronických šípkach. Od začiatku turnaja sa darilo Michalovi Ridzoňovi, ktorému išlo hlavne zatváranie a svojich súperov v piatok privádzal do zúfalstva. Najskôr si poradil s Petrom Švikruhom, ktorému v rozhodujúcom legu zavrel rovných 100 a v rovnakom trende pokračoval aj v ďalších zápasoch keď si poradil s nasadenou jednotkou turnaja Erikom Poliakom a vo finále A – strany pavúka aj s Martinom Macuľom. Vo finále B – strany  pavúka sa stretli Erik Poliak a Martin Macuľa. Pevnejšie nervy ukázal Erik a putoval do finále, kde na neho čakal Michal Ridzoň. Michal nedokázal zopakovať výkony, ktoré predvádzal počas turnaja a Erikovi podľahol 2:0 a v opakovanom finále 2:1.

V juniorskej lige stolných futbalistov sa prekvapenie nekonalo a za účasti najlepšieho juniora Mariána Piliarkina bolo každému jasné, kto sa stane víťazom turnaja. Ostatným hráčom ostal len boj o druhé miesto, ktoré si v piatok vybojoval Ján Králik. Na treťom mieste skončil Erik Poliak.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa od začiatku najlepšie darilo Matejovi Putnokovi. Na turnaji nedokázal nájsť premožiteľa a víťazstvom v turnaji sa prebojoval na celkové druhé miesto. Na druhom mieste v piatok skončil Pavel Melicher a stupeň víťazov doplnil Peter Mesiarkin.

 
 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: