icona

Mestská liga v stolnom futbale

 
13.9.2010 | Spravodaj »  Foosballové turnaje,  | Reakcie (0)
 

V juniorskej mestskej lige v stolnom futbale sa bez účasti Rolanda Botku a Mariána Piliarkina čakal napínavý súboj. Najviac sa darilo Jakubovi Popperovi, ktorý nestratil ani jeden leg a po troch víťazstvách a celkovom skóre 6:0 mohol radovať z prvenstva. Na druhom mieste sa umiestnil Mário Popper, ktorý prehral iba s celkovým víťazom. Tretie miesto v juniorskej mestskej lige obsadil Ján Králik.

Vo večerných hodinách sa odohrala aj CBA mestská liga jednotlivcov v stolnom futbale, kde sa opäť darilo Márii Giertlovej, ktorá minulý týždeň skončila druhá. Tento piatok skončila ešte o jedno miesto lepšie. Turnaj dokázala vyhrať bez jedinej prehry a zaslúžene sa dostala do vedenia v CBA Mestskej lige jednotlivcov. Vo finále porazila svoju menovkyňu Miroslavu Giertlovú. Tretie miesto z minulého týždňa si zopakoval Ján Ambros.

V sobotu sa konala aj CBA mestská liga v stolnom futbale dvojíc, kde boli na programe losované dvojice. Najviac sa darilo víťazke z piatka Márii Giertlovej, ktorá spoločne s Martinom Šulekom vytvorili víťaznú dvojicu, vďaka ktorej získala Mária víkendové double. Na druhom mieste sa umiestnila Miroslava Giertlová spoločne s Martinom Ciesarom, ktorý síce v prvom kole prehrali proti Borisovi Baníkovi a Adamovi Demianovi, ale vo finále ľavej strany im vrátili požičané a postúpili do celkového finále, kde už nestačili na víťaznú dvojicu Šulek, Giertlová Mária.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: