icona

Náš klub v Brezne

28.10.2009 | O nás
 

DART CLUB BREZNO

 

Dart club Brezno vznikol v roku 1999 ako odozva na aktivity fy. Barbot Slovakia s.r.o., ktorá rok pred tým začala s výrobou šípkarskych prístrojov Dart Cyberdine.

dart z vonku

V tej dobe boli šípky ako šport na Slovensku ešte iba v plienkach, ale nových hráčov pribúdalo ako húb po daždi. Preto sa naša spoločnosť rozhodla realizovať Dart club výlučne pre potreby šípkarov.
Od tej doby sa však časy zmenili. Po menšom útlme v šípkarskom športe v rokoch 2001 a 2002 sme sa museli začať obzerať aj po iných aktivitách, ktoré by Dart club opäť naplnili do posledného miesta.

 

šípky

 

Napokon sa to podarilo vďaka myšlienke rozšíriť turnaje o stolný futbal, čo sa stretlo s veľmi pozitívnym ohlasom. V Dart clube sa potom začali konať miestne meské ligy, či už počas roka, alebo aj cez prázdniny tzv. Letocupom.

 O rok na to prešiel Dart club prvou rekonštrukciou a je ho počiatočná kapacita cca 50 miest sa rozšírila na 100 miest na sedenie, nehovoriac o tom, že sa vytvorili výborné podmienky pre stolný futbal.

dart predok      Dnešnú podobu Dart club nadobudol až v roku 2009 kedy sa podarilo uskutočniť premenu ako sa patrí. Vytvorili sme priestor pre návštevníkov, aby si mohli v príjemnom prostredí vypiť  kávu.
Príjemné posedenie nevyužívajú len hráči kompaktných športov, ale aj hostia, ktorí majú radi kvalitnú kávu alebo si prídu len tak posedieť v príjemnom prostredí s priateľmi. dart vzadu
     stolný futbal Návštevníci Dart clubu majú k dispozícii nie len šípky a stolné futbaly. Môžu si zahrať rôzne hry na postreh, či vedomostné kvízy nehovoriac o kartových hrách na prístroji Silver Strato u nás známym pod názvom Ťuko.
Pre milovníkov internetu je k dispozícii za mierny poplatok internetový terminál. Nezabudlo sa ani na hudbu o tú sa stará hudobný automat, ktorý je na "roztrhanie" hlavne v piatok a v sobotu, kedy to v darte naozaj vrie.
posedenie v Darte  Pri vstupe do Dart clubu si nemôžete nevšimnúť mohutný bar, ktorý je dominantou klubu a ponúka množstvo teplých a studených nápojov, a nie len to.

 

Príjemne sa sedí aj na veľkom výklade, ktorý je tiež vo farbách terča.
výhľad von

 

Na policiach sa vynimájú šípkarske a stolno-futbalové trofeje získané našimi hráčmi.
Aký by to bol šípkarsky klub, ktorý by nemal svoj znak. Aj v tom našom dominuje terč a samozrejme breznianska zvonica nesmie chýbať.Nezabudnite nás navštíviť, aby ste sa utvrdili či je toto všetko pravda.

A nakoniec hádam to najdôležitejšie:

Otváracie hodiny :

po-št 07:30 - 22:00

pi      07:30 - 02 00

so     14:00 - 02 00

 

bar

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU.

 

Kolektív Dart clubu